top of page

08.04.2024

Мобільна бригада с.Старокозаче.

Альона - молода жінка, проживає разом зі своєю сім'єю в невеликому селі. Зі своїм чоловіком проживають у цивільному шлюбі вже 12 років. В сім'ї виховуються 2 дівчинки - Настя - 18 років, Анюта - 15 років. Настя вже виїхала з дому та проживає в городі, а Анюта навчається в школі, проживає разом з батьками. Чоловік (співмешканець матері дівчат) прийшов в сім'ю Альони, коли дівчата були маленькими і тому вони називали його татом. Батько їздив на заробітки, працював на будівництві, привозив гроші додому, а дома вживав алкоголь і ,, відпочивав ", бо з його слів - "Він один годувальник у родині".

...начебто нічого не віщувало біди.

Одного разу, пізно ввечері, коли всі полягали спати, а батько (співмешканець матері) був на підпитку, зайшов до доньки в кімнату, ліг разом в ліжко до Анюти і почав торкатися руками її тіла. Коли донька сказала, що пожаліється матері, він пригрозив, що обох поріже ножем на шматки.

Але розмову почула матір дівчинки, яка спала в сусідній кімнаті, вона зайшла і почала питати що сталося. У відповідь чоловік схопив її за волосся, затягнув до іншої кімнати і почав бити ногами.

Після цього чоловік залишив її на підлозі, а сам закрився у своєї кімнаті.

Знемогаючись від болю, у другій годині ночі, вона разом з донькою вибігли на вулицю.

Мобільна бригада здійснила вранці екстрений виїзд до даної родини. Була надана перша психологічна допомога постраждалим матері та доньки, складено акт безпеки постраждалим, надано консультування. Терміново була надана інформація до Служби у справах дітей, також була надана інформація до всіх служб, які могли допомогти родині.

З батьком- кривдником працювали представники поліції.

Робота з даною сім'єю продовжується.

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Останні пости

Дивитися всі

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

コメント


bottom of page