top of page

07.12.2023

Мобільну бригаду СПД м.Кропивницького із кейс-менеджером було запрошено для проведення інформаційно-просвітницького заходу до Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.

Цього разу для читачів бібліотеки ми підготували тренінг "Розпізнавання та реагування на випадки домашнього та ґендерно зумовленого насильства".

Учасники заходу в інтерактивній формі активізували знання щодо поняття насильства, його відмінність між сваркою та конфліктом.

Учасники жваво включилися в обговорення питання стереотипів щодо насильства.

Особливо читачів бібліотеки вразило обговорення гострого питання щодо СНПК стосовно осіб, яким довелося проходити ганебні обшуки, роздягання, примусовий секс із російськими солдатами, вагітність і народження дітей.

Серед сьогоднішніх учасників багато студентів - майбутніх правознавців, тому основна маса питань учасників стосувалася законодавчих норм стосовно покарання кривдника.

Студенти відмічали, що вперше почули про застосування заборонного припису, винесення судом рішення щодо проходження програми для кривдників та обмежувального припису у нас в місті. Це є свідченням великого кроку до Європейської солідарності.


Comments


bottom of page