top of page

07.11.2023

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» з HEKS EPER Ukraine

с. Барабой

Сільська місцевість - це місце, де живе велика кількість наших співгромадян, і важливо не забувати про їхні потреби та права. Гендерне та домашнє насилля - це проблеми, що стосуються всіх сфер нашого суспільства, включаючи сільську громаду.

Проведення інформаційних сесій у селах допомагає поширювати усвідомлення про ці проблеми та надає можливість жінкам та чоловікам отримати необхідну інформацію про протидію насильству та забезпечення гендерної рівності.

Під час таких сесій ми обговорюємо, як визнати насильство, де шукати допомогу, та як підтримувати та захищати один одного. Важливо, щоб сільські громади знали, що насильство не є нормою і що у них є ресурси для звернення.

Ми продовжуємо працювати над проведенням інформаційних сесій у сільських громадах та віримо, що це важливий крок до створення безпечних та рівноправних умов для всіх.

#ГендернаРівність #ПротидіяНасильству #СільськаМісцевість #ІнформаційнаСесіяОстанні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page