top of page

07.03.2024

Сьогодні Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в межах спільної діяльності із National Democratic Institute провів тренінг "Ґендерна політика, забезпечення рівних прав та можливостей, участь жінок та чоловіків у процесах реконструкції та відновлення в Одеській області".

Участь у тренінгу взяли місцеві жінки-активістки, представниці громадських організацій, молодь та інші групи, які недостатньо представлені в політиці.

На заході були розглянуті такі важливі теми, як поняття ґендеру та його вплив на суспільство, ґендерна рольова соціалізація та її вплив на уявлення про ґендерні стереотипи, становлення жіночого руху в Україні, перші кроки до лідерства, сексизм та сексуальна об’єктивізація.

Особлива увага була приділена роботі в групі, де обговорювалися питання щодо бачення участі молоді та мало представлених груп населення в формування сталого розвитку громади.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та цікаві обговорення! Наша спільна робота допомагає зробити наше суспільство більш рівним та справедливим для всіх!  #ГендернаПолітика #РівніПраваТаМожливості #УчастьЖінокТаЧоловіків


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

コメント


bottom of page