top of page

07.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

Працює психолог мобільної бригади Херсонського району

Арт-терапія для жінок "Як знайти ресурс?" є надзвичайно важливим та цінним інструментом для підтримки та розвитку жіночої психічної та емоційної стійкості. Цей підхід відкриває можливості для жінок виявити свої внутрішні ресурси, знайти внутрішню силу та зрозуміти себе краще.

У сучасному світі жінки зіткнулися з низкою викликів, від рольових очікувань до стресів пов'язаних з кар'єрою, сім'єю та особистим розвитком. Арт-терапія стає місцем, де жінки можуть вільно виражати свої емоції, розділяти свої думки та відкривати нові шляхи самовираження.

Через використання різноманітних мистецьких технік, від живопису до колажу, арт-терапія дозволяє жінкам виразити те, що вони відчувають всередині, навіть якщо слова не вистачає. Вона стимулює творчий потенціал та допомагає знайти внутрішній спокій у важкі часи.

Важливо відзначити, що арт-терапія не тільки сприяє психічному благополуччю, але й допомагає жінкам розвивати навички самопізнання, підвищує самооцінку та підтримує процес самовираження. Це може бути дуже ефективним інструментом для подолання стресу, тривоги та депресії.Comments


bottom of page