Сьогодні Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» прийняв участь у важливій організаційно-консультативній зустрічі, ініційованій Правозахисною Спілкою Інвалідів, з представленням проєкту "Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах" за підтримки USAID «ГОВЕРЛА». Модератором зустрічі став Олександр Вознюк, голова ВГОІ «Правозахистна спілка інвалідів».
Під час цієї заходу ознайомились із програмою проєкту, а також відбулися жваві обговорення питань, пов'язаних з залученням активних жінок, ВПО та людей з інвалідністю до процесів прийняття владних рішень на місцевому, обласному та державному рівні. Особлива увага приділялася активним жінкам з числа осіб з інвалідністю.
Зустріч також була важливою для обговорення практичних кейсів та досвіду, що може бути корисним для подальшої співпраці в рамках проєкту "ГОВЕРЛА".
Ця ініціатива свідчить про важливість розвитку громадянського суспільства та залучення різних соціальних груп до процесів владного прийняття рішень.
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_00217637df35456b8c30031a63f59d6c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_00217637df35456b8c30031a63f59d6c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_66f9bb5a7de04c25b54d8924db3df62e~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_66f9bb5a7de04c25b54d8924db3df62e~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_1855f297fe15426aa84ac2fcef7e34ea~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_1855f297fe15426aa84ac2fcef7e34ea~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_5258dc59643a4697944c0b1b3b2ff932~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_5258dc59643a4697944c0b1b3b2ff932~mv2.jpg)