top of page

06.03.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом зі співробітниками Одеського Центру допомоги врятованим, простором «Вільна» взяли участь у Форумі щодо координації дій проти ґендерно зумовленого насильства.

Захід, організований International Rescue Committee (IRC) за підтримки Гуманітарної допомоги Європейської комісії (ECHO), став майданчиком для обговорення критично важливих питань. Вони були спрямовані на допомогу потерпілим від ґендерно зумовленого насильства у південних регіонах України.

Під час заходу учасники мали змогу працювати у групах, де вони оцінювали різні аспекти сервісної допомоги, що надається потерпілим. Зокрема, вони зосередили увагу на необхідності натуральної, ваучерної та грошової допомоги, а також проаналізували специфіку створення безпечних просторів для жінок та дівчат у зазначених регіонах. Важливою частиною роботи стало надання рекомендацій для стабілізаційних програм, які б сприяли покращенню економічного розвитку та добробуту жінок.

Висновки, отримані під час форуму, будуть детально опрацьовані та враховані при плануванні гуманітарної відповіді з метою задоволення потреб мешканців півдня України. Крім того, вони допоможуть в запуску додаткових сервісів для постраждалих, тим самим зміцнюючи систему підтримки та захисту в умовах гострої соціальної потреби.


Comments


bottom of page