top of page

06.03.2024

 Ваша безпека у смартфоні: рятівний застосунок від домашнього насильства

За даними статистики, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

 У відповідь на цю проблему, Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України був запущений інноваційний проєкт — таємний мобільний застосунок, спрямований на підтримку жінок, що зіткнулись з домашнім насильством.

Цей застосунок містить приховану кнопку SOS, що дозволяє жінкам в екстреній ситуації непомітно для кривдника викликати поліцію.

 Якщо ви або хтось із ваших знайомих опинилися в ситуації домашнього насильства, зверніть увагу на цей застосунок як на можливий засіб порятунку. Завантажити його можна тут: https://t.me/female_app_bot, або написавши у приватні повідомлення на сторінку «Розірви коло» https://m.facebook.com/rozirvykolo

Не забудьте надати дозвіл на використання геоданих для того, щоб поліція могла точно визначити ваше розташування. Увага: використовуйте кнопку SOS лише у випадках реальної загрози, оскільки за хибний виклик передбачено штраф.

Ми віримо, що кожна жінка має непорушне право на безпеку та захист. Давайте разом підтримувати та захищати це право.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Commentaires


bottom of page