top of page

05.12.2023

Продовжуючи заходи до акції "16 днів проти насильства" МБ м.Кропивницького разом з Центральною міською бібліотекою імені Володимира Панченка провела інформаційно-просвітницький захід для студентів Кропивницького будівельного фахового коледжу.

В розмові з молоддю ми мали змогу констатувати, що обізнаність студентів щодо насильства з кожним роком зростає, вони знають різницю між простою сваркою та насильством, кожен з них хоч раз у своєму житті зазнавав жорстокого поводження та насильства і можуть про це відкрито говорити. Питанням, яке турбує сучасну молодь є збільшення кількості суїцидів, його причини та передвісники, які є одним із негативних наслідків булінгу та насильства. Також студенти наводили конкретні випадки з життя їх знайомих щодо фактів насильства і цікавились тим, куди можна звертатися у нашому місті та в інших областях України.

Ми також ознайомили учасників про мобільні застосунки "Біла стрічка" та та їх можливості в допомозі постраждалим від домашнього та ҐЗН викликати та отримати допомогу без телефонного дзвінка, не привертаючи увагу кривдника.

Говорили, також, і про підвищення статистики щодо насильства стосовно чоловіків, напрямки роботи мобільної бригади, роботи "гарячих ліній", різних сервісних центрів, зокрема "Аврора" та можливості отримання допомоги в притулку та Денному центрі.

Загалом, захід був відбувся на одному подиху з високим рівнем активності молоді, що говорить про важливість проведення подібних інформаційно-просвітницьких заходів для формування нульової толерантності до всіх форм насильства серед сучасної молоді.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page