top of page

05.10.2023

05.10.2023 Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine Арт-терапія для жінок!!!! «Розпис чашки» Ми не можемо бути більш радісними, дивлячись на нашу психологічну групу "Арт терапія для жінок (розмальовка чашок)" і бачачи, яким чином вона змінила та надихнула наших учасниць.

Розмальовка чашок стала символом як творчості, так і глибокого психологічного дослідження. Ми бачили, як кожна з вас відкривала себе через мистецтво, роблячи це в безпечній та підтримуючій обстановці.

Спостерігати, як учасниці ділитеся своїми почуттями та емоціями, а також підтримують одна одну, було неймовірно надихаючим.

Ця група була для нас особливою, і ми пишаємося та сподіваємося, що арт-терапія продовжите використовувати мистецтво як спосіб самовираження та зростання.

Дякую, що дали нам можливість бути частиною вашого шляху до саморозуміння та особистісного розвитку. #АртТерапія #Саморозвиток #Підтримка


Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page