top of page

05.10.2023

Завершився триденний тренінг з мінної безпеки, алгоритму дій у випадках хімічного та радіаційного забруднення, тактичної медицини і соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та ґендерно зумовленого насильства, що провели ДСНС України разом із Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine у м. Київ.

Команди мобільних бригад Одеської та Миколаївської областей отримали надзвичайно важливі навички та знання, гідно підготувались до реагування на надзвичайні ситуації, і це дуже важливо для безпеки і допомоги спільноті.

Бажаємо всім подальших успіхів у діяльності!

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page