top of page

05.07.2024

 Відбулась інформаційна сесія та арт-терапія для жінок, які постраждали та розірвали коло насильства.

Інформаційна сесія на тему «Профілактика та протидія гендерно зумовленому насильству через обізнаність та піклування про себе - відновлення та підтримка особистісного психологічного добробуту»

 Учасниці дізналися про вплив гендерно зумовленого насильства на психологічний стан і важливість піклування про себе. Було розглянуто ключові аспекти самодопомоги, ознаки стресу та способи його подолання, а також доступні ресурси та підтримку. В другій частині розглядались практичні техніки для зняття стресу та покращення емоційного стану. Проведено вправу на релаксацію та надано рекомендації щодо розробки особистих планів піклування про себе для кожної з учасниць.

Арт-терапія: виготовлення «Літніх віночків»

 На арт-терапії учасниці виготовляли літні віночки, які слугували головним убором. Ця творча діяльність допомагала жінкам зосередитись на позитивних аспектах життя та знайти внутрішню гармонію. Виготовлення віночків сприяло розвитку творчих здібностей, зняттю стресу та зміцненню почуття власної гідності. Віночки стали символом відновлення, краси та надії на краще майбутнє.

 Програма реалізується Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» у партнерстві з International Rescue Committee (IRC) за підтримки ECHO в межах проєкту «Психо-соціальна підтримка жінок та дівчат, постраждалих від домашнього насильства та гендернозумовленого насильства, в тому числі жінок з інвалідністю, в умовах реабілітаційного центру для жінок «Софія» в м. Одеса».


Kommentare


bottom of page