top of page

05.06.2023

Чи знали ви, що гендерно зумовлене насильство - це проблема, яка стосується нас усіх. Воно не обмежується однією статтю чи соціальним статусом. Це питання рівності та безпеки для кожного і кожної людини, незалежно від статі, віку чи походження. Саме тому за спільною ініціативою Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee сьогодні було проведено одразу дві інформаційні сесії про гендерно зумовлене насильство. На цих зустрічах були присутні люди, яким не байдужа ця важлива тема і які щиро цікавляться нею.

Психологи ГР «Віра, Надія, Любов» Микита Пермяков та Марія Мілославська детально розповіли про гендерне насильство - це коли людей ображають, шкодять або примушують робити щось через їхню стать. Наприклад, це може бути насильство в сім'ї, сексуальне насильство або навіть торгівля людьми. Микита та Марія дуже докладно розповіли про різні форми цього насильства і надали корисні поради, як розпізнати його та як допомогти постраждалим. Вони також наголошували на тому, що це не проблема лише окремих людей, але загальна проблема, яку треба вирішувати разом. Ми розуміємо, що гендерне насильство - це не лише українська проблема, але й проблема у всьому світі. Тому ми допомагаємо у боротьбі з ним та захищаємо права людей.

Ці сесії - лише початок. Ми сподіваємося, що все більше людей будуть усвідомлювати серйозність проблеми гендерного насильства і долучатимуться до подій і ініціатив, спрямованих на боротьбу з цим ганебним явищем. #ГРВіраНадіяЛюбов
Comments


bottom of page