top of page

05-06.10.2023

Відбувся дводенний тренінг з підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ, які займаються питаннями допомоги та встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Тренінг організований Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» «Віра, Надія, Любов» спільно з IOM Ukraine. Команда тренерів розглянула причини торгівлі людьми, а також нормативно-правову базу, пов'язану з протидією торгівлі людьми. Учасники також отримали інформацію про національний механізм взаємодії між суб'єктами, що працюють у сфері протидії та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, та повноваження цих суб'єктів.

Особлива увага була приділена механізмам виявлення та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми. Учасникам була надана методологія та рекомендації щодо застосування критеріїв і індикаторів для виявлення таких осіб, включаючи дітей, осіб без громадянства та осіб зі спеціальним статусом.

Обговорені морально-етичні засади роботи з постраждалими від торгівлі людьми та комунікативні практики і прийоми активного слухання. Розглянули основні правила та принципи проведення інтерв’ю в процесі ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, включаючи процес опитування і співбесіду з особами, які вважають себе постраждалими.

Ознайомли з алгоритмами надання допомоги та мультидисциплінарним підходом в організації надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, а також стандартами надання послуг та надання допомоги особам, які отримали відмову у встановленні статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми.

Ця програма сприятиме підвищенню кваліфікації учасників і їх готовності надавати необхідну підтримку та допомогу особам, які потрапили у такі складні ситуації.

Важливо, що такі тренінги надають можливість фахівцям розвивати свої навички та знання, щоб боротися за права та безпеку постраждалих від торгівлі людьми.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Commentaires


bottom of page