top of page

05-06.10.2023

Відбувся дводенний тренінг з підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ, які займаються питаннями допомоги та встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Тренінг організований Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» «Віра, Надія, Любов» спільно з IOM Ukraine. Команда тренерів розглянула причини торгівлі людьми, а також нормативно-правову базу, пов'язану з протидією торгівлі людьми. Учасники також отримали інформацію про національний механізм взаємодії між суб'єктами, що працюють у сфері протидії та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, та повноваження цих суб'єктів.

Особлива увага була приділена механізмам виявлення та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми. Учасникам була надана методологія та рекомендації щодо застосування критеріїв і індикаторів для виявлення таких осіб, включаючи дітей, осіб без громадянства та осіб зі спеціальним статусом.

Обговорені морально-етичні засади роботи з постраждалими від торгівлі людьми та комунікативні практики і прийоми активного слухання. Розглянули основні правила та принципи проведення інтерв’ю в процесі ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми, включаючи процес опитування і співбесіду з особами, які вважають себе постраждалими.

Ознайомли з алгоритмами надання допомоги та мультидисциплінарним підходом в організації надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, а також стандартами надання послуг та надання допомоги особам, які отримали відмову у встановленні статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми.

Ця програма сприятиме підвищенню кваліфікації учасників і їх готовності надавати необхідну підтримку та допомогу особам, які потрапили у такі складні ситуації.

Важливо, що такі тренінги надають можливість фахівцям розвивати свої навички та знання, щоб боротися за права та безпеку постраждалих від торгівлі людьми.Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page