top of page

05.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

 Важливий крок до покращення спільного майбутнього!

 Наша мобільна бригада здійснила виїзд до села Троїцько-Сафонове Баштанського району, де ми провели ряд заходів, спрямованих на підтримку та допомогу місцевому населенню.

 Наш соціальний працівник здійснив опитування та зібрав потреби мешканців, а також провів інформаційну сесію щодо гендерно зумовленого насильства, де дав корисні поради та рекомендації з попередження критичних ситуацій.

 Психолог нашої бригади провів продуктивну роботу з місцевими жителями, використовуючи авторську методику "Куля страху", щоб допомогти їм визначити та подолати внутрішні страхи, що перешкоджають нормальному життю в суспільстві.

 Обговорення майбутньої співпраці з представниками громади стало важливим кроком до покращення якості життя у селі та сусідніх населених пунктах.

 Дякуємо усім, хто долучився до цієї події та проявив бажання працювати над спільними цілями та досягненнями! #МобільнаБригада #СпільнаРобота #ТроїцькоСафоновеОстанні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page