top of page

04.10.2023

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

с.Граденіци

Боротьба з ґендерним і домашнім насильством є актуальною та нагальною задачею, особливо в період конфлікту в нашій країні. Це важлива тема, яку необхідно обговорювати і на яку необхідно звертати увагу, оскільки насильство може загрожувати життю та благополуччю беззахисних осіб, зокрема жінок і дітей.

Важливо надавати населенню інформацію про ґендерне та домашнє насильство в контексті конфлікту з кількох причин:

Захист прав і безпеки: Населення повинно знати свої права та можливості в разі насильства. Інформація про процедури захисту і контакти організацій, які надають підтримку, можуть

Освіта і попередження: Інформація про ґендерне та домашнє насильство може допомогти освіченню громади і попередженню можливих випадків насильства.

Зміна ґендерних стереотипів: Відомості про насильство можуть сприяти переосмисленню гендерних ролей і стереотипів, які можуть сприяти насильству.

Ми всі маємо відповідальність боротися з ґендерним та домашнім насильством і надавати підтримку потерпілим. Розповсюдження інформації та збільшення обізнаності щодо цих проблем - крок до створення безпечного і справедливого суспільства. Не дозволяймо насильству виживати в тіні - даваймо йому відповідь і разом працюймо над забезпеченням безпеки та гідності всіх громадян, незалежно від їхньої статі та статусу. #СпільноПротиНасильства #ГендернаРівністьbottom of page