top of page

04.10.2023

Мобільна бригада міста Хуст спільно з фахівцями ЦНСП Хустської міської ради здійснили заплановані виїзди у сімʼї, де відбувалися випадки домашнього насильства.

Провели профілактичні відвідування родин з дітьми, у яких складні життєві обставини. Обговорили поточні проблеми родин та надали послуги інформування та консультування з питань протидії та запобігання ДН та ҐЗН, а також про наявність соціальних послуг у громаді.

Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine


Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page