Мобільна бригада міста Хуст спільно з фахівцями ЦНСП Хустської міської ради здійснили заплановані виїзди у сімʼї, де відбувалися випадки домашнього насильства.
Провели профілактичні відвідування родин з дітьми, у яких складні життєві обставини. Обговорили поточні проблеми родин та надали послуги інформування та консультування з питань протидії та запобігання ДН та ҐЗН, а також про наявність соціальних послуг у громаді.
Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_e582cdba6f474c4e8c12f32a2a87d860~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_e582cdba6f474c4e8c12f32a2a87d860~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_e8743d3e19414358aa9884aca4abfb64~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_e8743d3e19414358aa9884aca4abfb64~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_33c91e173d184f2c9705ab4fe3298408~mv2.png/v1/fill/w_49,h_87,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_33c91e173d184f2c9705ab4fe3298408~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_9bed190374bb4727bf455576fc25265e~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_9bed190374bb4727bf455576fc25265e~mv2.png)