top of page

04.07.2024

Часом буває, що кривдником стає найрідніша людина.

Олена 89-ти річна жінка, розповіла, що останнім часом поведінка сина стала дуже дивною, спочатку він почав її принижувати та вчиняти психологічне насилля над нею, вимагати кошти, пані Олена говорить про те, що все життя вона тяжко працювала в колгоспі та на даний час отримує гарну пенсію, яку забирає син, та ще й примушує її йти до сусідів позичати кошти для його потреб, якщо постраждала не хоче цього робити, вчиняє над нею фізичне насилля.

 Фахівцями мобільної бригади було здійснено екстрене реагування на данйи випадок та надані послуги інформування, консультування, психологічна підтримка, послуги перенаправлення, викликано поліцію для написання заяви постраждалою особою, для подальшого притягнення до відповідальності кривдника.

На даний час бабуся перебуває в безпечному місці.

Випадок складний, з постраждалою особою працює кейс – менеджер.

 Кривднику запропоновано пройти лікування від алкогольної залежності, попрацювати з психологом та звернутись за добровільним проходженням корекційної програми.

Мобільна бригада 57.1

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF)


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page