Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл міста Одеси провели групову зустріч з психологинею Інною Баланюк. На психотерапевтичних групах опрацьовували за допомогою практик та медитацій свою жіночу харизму. Розглядали тему біохімії емоцій та вплив: негативної інформації; нашого оточення; самооцінки; фізичного стану на вироблення гормонів радості та стресу.
Захід провели у рамках проєкту Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».
Для реєстрації на тренінги заповніть гугл форму, за посиланням https://sites.google.com/view/vilna
Для детальної інформації телефонуйте +380 (73) 231 01 01
Наш Telegram - переходьте за посиланням і натискайте "Приєднатися" там усі новинки, відповіді на ваші питання, зміни в заходах і реєстрація на них https://t.me/+ZpQVOb7aU-0wZjBi
За адресою: Одеса, вул Педагогічна 24
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_fe7ea5e28bbd404580dec70eb82aae0b~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_fe7ea5e28bbd404580dec70eb82aae0b~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_8558bf6c4fe647bba460069678756083~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_8558bf6c4fe647bba460069678756083~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_927f4096bc7d4db5941ce1ed5f92a72f~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_147,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_927f4096bc7d4db5941ce1ed5f92a72f~mv2.jpg)