top of page

02.06.2023

Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, загострює проблеми людей, які були й до цього. Зокрема, це стосується насильства в родинах.

З метою інформування мешканців громади 02.06.2023 року в міському парку проведено вуличну акцію «Насильству НІ».

В акції взяли участь всі суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а саме: заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, заступник Подільського міського голови Таїсія Скрипнік, представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області, Подільського міського центру соціальних служб, служби у справах дітей Подільської міської ради Подільського району Одеської області, Подільського РУП ГУНП в Одеській області, Подільського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації», фахівці мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Захід був проведений за підтримки Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.Kommentare


bottom of page