top of page

01.12.2023

Заходи в рамках акції "16 днів проти насильства" проводяться не лише оффлайн, але й онлайн.

Так, керівниця мобільної бригади м.Кропивницький взяла участь в обласному семінарі з питань реалізації заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на місцевому рівні

для фахівців районних військових адміністрацій, міських,

селищних, сільських рад.

Тема доповіді "Досвід роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та взаємодія із суб'єктами надавачів послуг по траждалим від ГЗН" є актуальною для громад. Адже деякі з них тільки запускають роботу мобільних бригад, налагоджують взаємодію загальних та спеціалізованих служб допомоги постраждалим.

В семінарі взяли участь представники Кіровоградської обласної військової адміністрації, координатор з протидії ҐЗН, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA, патрульна поліція, громадські організації, ССД, ювенальна превенція, департамент соціального захисту населення та фахівці районних військових адміністрацій, міських, селищних, сільських рад.

Обговорили питання взаємодії державних та громадських органів, постачальників послуг Кіровоградської області, ефективних механізмів реагування на ґендерно зумовлене насильство, роботи притулку, впровадження корекційних програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство.

Особливий інтерес учасників викликав розбір конкретних кейсів постраждалих та реалізації схеми позитивного виходу з кола насильства.

Також цінним було те, що учасники могли задати конкретне питання спеціалістам різних служб для прийняття ефективних рішень в роботі з клієнтами.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page