top of page

01.11.2023

01.11.2023 року у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели майстер-клас з малювання технікою У-сін з художницею з Миколаєва Ольгою Остремською.

Дівчата відпрацьовували мазки вогню, дерева та води. Малювали квіти, гілля верев та пташок. Як завжди, роботи наших чудових дівчат вийшли неймовірно гарними.

Дякуємо Ользі Остремській за чудовий майстер-клас.

Під час заходу дівчата зрозуміли, як оточення впливає на нашу самооцінку і як контролювати це. Виконували практичне завдання "Психологичний вік"

Захід провели у рамках проєкту Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»

Для реєстрації на тренінги заповніть гугл форму, за посиланням https://sites.google.com/view/vilna

Для детальної інформації телефонуйте +380 (73) 231 01 01

Наш Telegram - переходьте за посиланням і натискайте "Приєднатися" там усі новинки, відповіді на ваші питання, зміни в заходах і реєстрація на них https://t.me/+ZpQVOb7aU-0wZjBi

За адресою: Одеса, вул Педагогічна 24Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page