top of page

01.11.2023

Сьогодні ми взяли участь у важливій зустрічі в Департаменті охорони здоров’я Одеська міська рада, де обговорювали питання впровадження Path проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) - "REACH95: Доступність якісних послуг з ВІЛ в закладах охорони здоров'я України."

Цей проєкт має на меті забезпечити доступність якісних послуг з ВІЛ в закладах охорони здоров'я на всіх рівнях. Основними партнерами у цьому проєкті є Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом з Prevention Access Coalition (PAC) та Єльським Університетом (Yale University).

Проведення проєкту передбачає розширення доступу до послуг з тестування на ВІЛ за ініціативою медичного персоналу для осіб, які мають ризики щодо ВІЛ, осіб з індикаторними станами, а також осіб, які відносяться до пріоритетних підгруп щодо інфікування ВІЛ. Проєкт також передбачає розширення та децентралізацію надання повного пакету послуг з ВІЛ, включаючи первинний рівень медичної допомоги. Однак, це не лише медичні послуги, а й роботу зі зниження стигми та дискримінації осіб, які живуть з ВІЛ, особливо з боку медичного персоналу.

Цей проєкт вкрай важливий для забезпечення доступу до якісних послуг та боротьби зі стигмою навколо ВІЛ. Ми горді бути частиною цієї ініціативи та спільно працювати над покращенням ситуації в сфері здоров’я нашої громади. Дякуємо всім, хто підтримує цей важливий проєкт!


Comentários


bottom of page