top of page

01.11.2023

1.11.2023 року мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі міста Подільськ спільно з практичним психологом Подільського міського центру соціальних служб проведено інформаційний захід за темою" Насильство в сім'ї "

Захід був спрямований на підвищення обізнаності щодо можливих наслідків домашнього насильства і надання необхідних навичок для підтримки дітей які стали свідками такого насильства.

Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA UkraineОстанні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page