1.11.2023 року мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та насильства за ознакою статі міста Подільськ спільно з практичним психологом Подільського міського центру соціальних служб проведено інформаційний захід за темою" Насильство в сім'ї "
Захід був спрямований на підвищення обізнаності щодо можливих наслідків домашнього насильства і надання необхідних навичок для підтримки дітей які стали свідками такого насильства.
Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_ff8ea523638d469c9b4eb247b713edca~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_ff8ea523638d469c9b4eb247b713edca~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_eeaf3d69e8c5448a8ebdd3e5e0a3ca06~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_eeaf3d69e8c5448a8ebdd3e5e0a3ca06~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_1a6059e5367b45c79681783a5186029e~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_1a6059e5367b45c79681783a5186029e~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_5a44cd6b4aca474e94b0161ff547a3c1~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_5a44cd6b4aca474e94b0161ff547a3c1~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_89af44496bf94a6289dced3d7c225240~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_89af44496bf94a6289dced3d7c225240~mv2.png)