top of page

01.06.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

В одеському зоопарку відбулося справжнє диво, присвячене Дню захисту дітей. Це був день, наповнений радістю, сміхом і щирими посмішками наших дітей!

 Малеча мала змогу поринути у світ магії та перевтілень, взяти участь у захоплюючих іграх та вікторинах, насолодитися творчими майстер-класами і отримати безліч подарунків.

 Солодка вата, лимонад, імбирні пряники та інші смаколики додали свята, а дитячий сміх лунав усюди, створюючи незабутню атмосферу. Це був день, коли кожна дитина відчула себе особливою.

 У цей нелегкий час, серед повітряних тривог і вибухів, такий день був не просто святом, а справжнім ковтком свіжого повітря для наших дітей. Він подарував їм яскраві емоції, надію та незабутні спогади, які допоможуть пережити важкі моменти.

Щиро дякуємо всім організаторам та учасникам за створення цього чарівного дня! Ваші зусилля дарують нашим дітям віру в краще майбутнє.Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page