top of page

01.06.2023

Вже котрий рік поспіль 1 червня Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом із друзями, партнерами роблять справжнє свято для нашого майбутнього - наших маленьких українців.

Цього року за ініціативи Одеська міська рада ми зібрали наших друзів: ЯМаріуполь. Одеса, СпівДія, #ІncluLife, Ювенальна поліція Одещини, UNICEF, Благодійний Фонд Вітри Змін, Карітас Одеса, Молодіжна рада Одеської області, Добрий Самарянин, Гурт 4.5.0. щоб зробити дивовижне свято.

Такого Одеський зоопарк ще не бачив! Майже для 3000 дітей та їх батьків на головній сцені співав найпатріотичніший гурт України «4.5.0.» з чарівною фронт-вумен Наною Кріцак. Більш десятка аніматорів разом із дітьми танцювали, співали, грали та раділи можливості спілкуватися один з одним. На 30 локаціях, розповсюджених по території зоопарку, проводились майстер-класи, де діти малювали, займалися хенд-мейдом, проходили інтелектуальні вікторини, виготовляли сувеніри для наших захисників та захисниць, грали у настільні ігри. А щоб кожна дівчинка і кожний хлопчик були красиві ми запросили гримерів та фахівчинь з аква-гриму. Та яке ж свято без солодощів! Наші маленькі друзі ласували солодкою ватою, морозивом, цукерками та соком.

Звичайно, до цього свята не зміг не долучитися, як казали діти, «Директор міста» - мер Одеси Генадій Леонідович Труханов. Цитуя його виступ, згадуємо фразу: «В цей важкий час ми маємо зробити все, щоб наші маленькі одесити та наші маленькі гості міста відчували дитинство». І ми з цим згодні. Все буде Україна!Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page