top of page

01.05.2024

Важливим напрямком роботи мобільної бригади м.Кропивницького є робота з багатодітними сім'ями. В даному випадку ми отримали екстренний виклик з Гурівського району з благаннями допомогти, бо чоловік погрожує вбити, а також побив її і дітей уже вкотре. Алла, 42 роки - мама чотирьох дітей, яка проживає в громадянському шлюбі з чоловіком, який старше її на 32 роки, страждає від психологічного, економічного та фізичного насильства. Чоловік не хоче брати участь у виховному процесі дітей, не дає кошти на харчування та одяг, виганяв її з дітьми з дому. Постраждала не раз викликала поліцію, ночувала по сусідах і лікарнях. Оскільки у Алли немає власного житла, батьків чи родичів, які б могли прихистити, і вона знаходиться уже багато років поспіль у декретній відпустці, вона довгий час не могла піти від кривдника. Мобільною бригадою був здійснений виїзд до села, надано психологічну допомогу, роз'яснено права і можливості постраждалої особи. Алла погодилася негайно виїхати у безпечне місце з дітьми.

"Дім милосердя" - це місце, де ми змогли надати цій сім'ї прихисток, допомогли з одягом, засобами гігієни, іграшками для малюків. В найближчих планах Алли влаштування дітей до дитячого садочка та винаймання житла, де вони зможуть жити в спокої без насильства.

До допомоги цій багатодітній родині через нашого кейс-менеджера було долучено Громадські організації, які можуть допомогти Аллі в оплаті житла, сприяють у вирішенні юридичних питань щодо стягнення аліментів. "Діти не мають страждати!"- твердо вирішила Алла.

А поки постраждала оговтується після розірвання кола насильства у тимчасовому прихистку, співробітники мобільної бригади з кейс-менеджером підтримують Аллу в її намаганні самостійно стати на ноги, долати труднощі і розпочати тихе життя в місті з більшими можливостями.

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page