top of page

01.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

 Важлива подія у селі Шеметово!

Наша мобільна бригада здійснила зустріч, яку чекали з нетерпінням жінки та їх сім'ї. Завдяки спільним зусиллям нашого психолога, кейсменеджера, юридичного консультанта та соціального працівника ми змогли надати цінну підтримку та інформацію.

Під час нашої зустрічі ми провели психологічну групу, де кожна учасниця могла відчути підтримку та знайти внутрішню силу. Юридичні консультації допомогли розібратися у правових аспектах ситуації, а соціальний працівник зібрав важливу інформацію щодо потреб наших жінок та їх родин.

Ми також надали інформаційні листівки, які розкривають питання протидії гендерного та домашнього насильства, а також кроки, які можна зробити у разі становлення жінки жертвою насильства.

Велике спасибі усім, хто долучився до цієї події!

Наша місія - створювати безпечне та підтримуюче середовище для кожної жінки та її сім'ї. Якщо ви або хтось із ваших знайомих потребує допомоги, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти.  #ПротидіяНасильству #ПідтримкаЖінок #СоціальнаСправедливістьОстанні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page