top of page

30.07.2024

 До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у прес-центрі Odesit UA відбулася важлива пресконференція, присвячена протидії торгівлі людьми. Захід розпочала Наталія Медвідь, начальник управління з реалізації гендерної політики, запобігання та протидії домашньому насильству і торгівлі людьми Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради. Вона наголосила на важливості створення центрів сприяння та допомоги постраждалим, включаючи два притулки та кабінет безбар’єрного доступу. Особливу увагу приділено захисту дітей, для чого залучено департаменти освіти з метою підвищення рівня обізнаності.

 Анастасія Димитрова, представник управління міграційної поліції Головного управління національної поліції в Одеській області, повідомила, що за рік було зафіксовано 131 правопорушення, з яких 112 справ передано до суду. Вона також зазначила про конкретну статистику правопорушень.

 Т.в.о. начальника відділу зв'язку з громадськістю Управління патрульної поліції в Одеській області, Наталія Роздайбіда, підкреслила важливість співпраці з громадськістю для попередження випадків торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим.

  Татьяна Семикоп, голова правління громадської організації «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», поділилася випадками з практики організації та надала статистику від Міжнародної організації з міграції (МОМ). Тетяна розповіла про послуги, які надає організація, включаючи Реабілітаційний центр "Софія" для жінок, які постраждали від насильства, розповсюдження інформації, проведення акцій, і підтримку постраждалих в Одесі та області.

 Світлана Колодчин, заступник голови благодійної організації «Caritas Odesa UGCC», звернула увагу на питання експлуатації дітей і захисту їх прав, особливо в контексті Інтернет-безпеки. Вона закликала звертатися до організації та за спеціальними телефонами для отримання допомоги та консультацій.

 Організатори заходу наголосили на важливості взаємодії між різними відомствами та організаціями для ефективної протидії торгівлі людьми і захисту постраждалих. Вони також закликали громадян бути обережними при працевлаштуванні та повідомляти родичам про свої плани, використовуючи кодове слово або телефони гарячої лінії "102", "15-47" та "527".


bottom of page