top of page

30.06.2023

Команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом з International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, сьогодні влаштувала захоплюючий майстер-клас для батьків і їх особливих дітей. Цей не менш особливий захід був присвячений виготовленню Ловця снів. Він був інклюзивним та спрямованим на підтримку дітей з різними потребами та їхніх родин. Ми пишаємось тим, що змогли створити простір, де кожна людина відчувала себе важливою та знайшла спільну мову.

Цей майстер-клас був чудовим способом об'єднати нас усіх. Він не тільки дозволив дітям розквітнути творчо та виявити свої здібності, але й надав батькам можливість спілкуватися, обмінюватися досвідом та взаємно підтримувати один одного. Такі заходи нагадують нам, що кожна людина має унікальні здібності та таланти, які треба відкрити та вдосконалити. Разом ми підтримуємо й сприяємо самореалізації кожного, незалежно від їхньої фізичної або інтелектуальної здатності.

Дозвольте ще раз висловити вдячність усім, хто долучився до цього чудового заходу. Ви — джерело нашої натхненності та мотивації. Ваша підтримка допомагає нам робити світ кращим для кожної дитини, кожного батька та всієї спільноти. Нехай наша спільна робота продовжує розширювати горизонти та надавати можливості кожній дитині знайти свій шлях до щастя та самореалізації. Разом ми створюємо майбутнє, де віра, надія та любов керують кожним кроком.Kommentare


bottom of page