top of page

30.01.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з благодійним фондом HEKS EPER Ukraine!

Жіноча терапевтична група «Самодопомога під час війни»

Сьогодні відбулася надзвичайно значуща зустріч нашої групи, і я не можу не поділитися з вами всією теплотою та надією, яку ми разом відчули.

 Наша спільнота зібралася, щоб поділитися досвідом, підтримати одна одну та знайти способи впоратися з викликами, які постають перед нами під час воєнного конфлікту. Кожна історія, яку ми почули, була доторком до серця і свідчила про надзвичайну силу та витримку жіночого духу.

 Ми обговорювали стратегії самодопомоги, методи зняття стресу та способи збереження психічного здоров'я в умовах надзвичайної складності. Ця інформація є важливою та цінною, оскільки вона допомагає нам знайти внутрішню силу та заспокоєння у тяжкі часи.

 Кожна зустріч нашої групи нагадує нам про те, що ми не самі в своїх переживаннях, і що підтримка спільноти є надзвичайно важливою. Спілкування з однодумцями та відкритий обмін досвідом допомагають нам виростити взаємоповагу та зміцнити нашу внутрішню опору.

Знання та інформація, яку ми отримали сьогодні, є не лише корисними, але й життєво важливими для нашого самопізнання та самовдосконалення. Ми віримо, що разом ми здатні на все, і ця група - доказ того, що немає нічого сильнішого за спільну допомогу та підтримку.

Нехай наша спільна подорож продовжується, а наша спільна сила нехай буде нашим запорукою. Чекаємо на наступні зустрічі з нетерпінням!Comments


bottom of page