top of page

29.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

Сьогодні мобільна бригада Бериславського району здійснила виїзд у с. Миколаївка, де було надано соціально-психологічну допомогу та проведено інформаційні заходи.

 Наші фахівці роз'яснили місцевим жителям їхні права та можливості отримання допомоги з питань гендерно-зумовленого насильства (ГЗН). Було надано інформацію про юридичні та медичні служби та спеціалізовані установи, що надають фахову підтримку.

 Соціальний працівник відповідав на запити населення, надаючи актуальну інформацію про доступні послуги, включно з номерами гарячих ліній, онлайн службами та соціальними службами.

 Медичний працівник провела інформаційну сесію про запобігання кишкових захворювань, а також проконсультувала та надала необхідну медичну допомогу всім, хто цього потребував.

 Психолог провела групову роботу та індивідуальне консультування, використовуючи метафоричні карти. Цей метод допоміг людям заглянути в середину себе та знайти відповіді на важливі питання, що їх турбують.

Дякуємо всім за довіру та співпрацю! Ми продовжуємо працювати, аби надавати необхідну допомогу та підтримку кожному, хто цього потребує.Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Kommentare


bottom of page