top of page

29.05.2024

Сьогодні в Одеська міська рада відбулось засідання міської координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

На засіданні розглядався стан роботи у місті Одеса спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі; запобігання та протидії домашньому насильству, підготовки молоді до подружнього життя, збереження продуктивного здоровʼя, безпечного материнства та відповідального батьківства.

Особлива увага приділялась ходу виконання «Національного плану дій резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на 2023 - 2025 роки в м. Одесі», про що доповіла Наталія Медвідь, начальниця управління з питань гендерної політики, запобіганню домашнього насильства та протидії торгівлею людьми Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради.

Висновки та рекомендації за результатами моніторингу напрямку «Протидія торгівлі людьми» «Комплексної програми запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, забезпечення гендерної рівності, протидії торгівлі людьми на період до 2023 року» представила Голова правління Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», к.ю.н. Тетяна Семікоп.

Приємною подією стало вручення відзнаки від Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine «Одеса, партнер Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) у проєкті «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», яку прийняла заступниця міського голови, директорка Департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comentários


bottom of page