top of page

29.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine

В селі Степанівка Роздільнянського району відбувся чарівний майстер-клас для дітей "Пасхальний заяць"!

Це був дивовижний захід, де кожен малиш міг власноруч створити величезного пасхального зайчика та забрати його додому як свого нового друга.

Діти відчули всю радість і тепло святкової атмосфери, віддавши свою увагу творчості та створюючи неймовірні шедеври. Кожен крок, кожен рух пензлика був наповнений радістю та веселощами.

Під час воєнного конфлікту такі заходи стають особливо важливими для наших дітей. Вони допомагають нам утримувати світлу іскру радості в їхніх серцях, незважаючи на всі випробування. Спільне творчість та веселі моменти - це те, що допомагає нам утримуватися разом, підтримувати одне одного та заряджатися позитивом.

Дякуємо всім, хто долучився до цього надзвичайно важливого та чарівного заходу! Нехай радість та тепло, що ми сьогодні відчули, супроводжує нас завжди.  #МайстерКлас #ПасхальнийЗаяць #Діти #Радість #Позитив #Веселощі #Творчість #ВоєннийКонфлікт #ПідтримкаRecent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page