top of page

29.04.2024

Сьогодні робоча зустріч керівників проєктів Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» почалася з приємної події - привітання та нагороди психологів організації з нагоди професійного свята.

Голова правління Тетяна Семікоп висловила щирі слова вдячності всім психологам, які неустанно працюють в умовах воєнного конфлікту в Україні. Вона підкреслила, що робота психолога вимагає великої міри емпатії, терпіння та професійної майстерності, особливо в умовах, коли люди зазнають психологічних травм через війну.

«Ви є опорою для тих, хто потребує підтримки та відновлення психічного здоров'я, будь то цивільні постраждалі від війни або ветерани, які повертаються додому.

Нехай ваші зусилля завжди отримують визнання та підтримку, а ваша внутрішня сила і відданість завжди допомагатимуть вам у вашій благородній місії».

Подяки та подарунки було вручено:

Вікторії Стойко

Евжені Паржицькій

Ганні Дорошенко

Нікіті Пермякову

Олесі Борисовій

Георгію Овощнікову

Марії Милославській

Людмилі Заболотній

Олені Целік

Вікторії Онищенко

Вероніці Сатановській

Інні Баланюк

Ксенії Івашовій

Тетяні Лень

Вітаємо вас, шановні лікарі людських душ, з професійним святом! Бережіть себе!


Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

コメント


bottom of page