top of page

29.01.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»спільно з HEKS EPER Ukraine!

 Завершено неймовірний майстер-клас "Фантазії на склі" для підлітків!

Ми з радістю хочемо поділитися з вами враженнями від нашої захоплюючої зустрічі, де кожен учасник зміг розкрити свій творчий потенціал та створити власні шедеври.

 Під керівництвом наших талановитих інструкторів, молоді художники підкорили скло своїми фантазіями та талантом. Кожен твір виявився неповторним та унікальним, як його автор.

 Ми були свідками неймовірного розквіту творчості та фантазії, які зберігають найкращі та найяскравіші моменти у нашій пам'яті. Кожен робота стала свідченням про безмежні можливості та талант кожного учасника.

 Ця зустріч також дозволила нашим учасникам поближче познайомитися один з одним та поділитися своїми ідеями та враженнями. Відкрита атмосфера сприяла зародженню нових дружб та взаєморозумінню.

Дякуємо всім, хто брав участь у цьому заході та робив його особливим! Нехай наші творчі витвори стануть джерелом натхнення та радості для нас та оточуючих нас людей.

Слідкуйте за нашими оголошеннями для майбутніх подій та майстер-класів!Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

コメント


bottom of page