top of page

28.11.2023


Мобільна бригада м.Кропивницький взяла активну участь у проведенні круглого столу “Актуальні питання та виклики, які виникають у суб”єктів взаємодії, при здійсненні заходів у сфері запобігання та протидії ҐЗН”, яке провело ГО "10 квітня".

Зокрема, керівник МБ Цумарєва Наталя виступила з презентацією та доповідю на тему “Особливості надання соціально-психологічної допомоги дітям, постраждалим від ДН та ҐЗН мобільною бригадою”. Тема виступу була актуальною, оскільки учасниками круглого столу обговорювалися питання щодо проблем відсутності в протоколах поліції відомостей щодо дітей, які стали свідками насильства в сім'ї, відсутності чіткого алгоритму взаємодії та зворотного зв'язку між суб'єктами, які надають допомогу дітям, недостатньої інформованості дорослих щодо відповідальності за факти змовчування насильства в сім'ї.

Таким чином, учасники вирішили дане питання винести для детального обговорення на наступному засіданні міської координаційної ради з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Комментарии


bottom of page