top of page

28.11.2023

Сьогодні відбувся Круглий стіл, присвячений презентації діяльності Центру правової допомоги "ACCREDO" «Актуальні питання забезпечення прав та інтересів жінок в умовах воєнного часу»

У вступній промові

Алла Бочевар, виконавча директорка Благодійного фонду сприяння розвитку Військово-Морських Сил України влучними словами розповіла про важливість захисту прав жінок у непевних умовах.

Тетяна Семікоп, голова Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», лідерка Коаліція 1325. Одещина, поділилася своїм досвідом у справі захисту прав жінок.

Презентацію діяльності Центру "ACCREDO" продовжила Жанна Мішкевич, керівниця цього центру, яка розкрила широкий спектр юридичного супроводу в різних галузях права, детально розглянула можливості юридичного супроводу в різних сферах, зокрема вирішення трудових, цивільних та сімейних спорів у судовому порядку та за допомогою процедур примирення, таких як медіація.

Серед виступаючих:

Євген Заславський, психотерапевт Благодійного фонду сприяння розвитку Військово-Морських Сил України із доповіддю щодо питань управління конфліктом;

Оксана Алексеева, директорка Одеського обласного центру

допомоги ветеранам війни сповістила щодо актуальності захисту прав ветеранів війни;

Яна Гітаренко, радниця Командувача ВМС ЗСУ з ґендерних

питань (онлайн)

Захід супроводжувався активним обговоренням важливості роботи "ACCREDO" у захисті прав жінок у важкі часи.

Круглий стіл став не лише форумом для обговорення, а й залишив за собою обіцянку ще тіснішої співпраці та підтримки жінок в умовах воєнного конфлікту.

Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's FundComments


bottom of page