top of page

28.05.2024

Координаторка Одеського Центру допомоги врятованим Вікторія Плєшко зустрілася з першим заступником директора Комунальної Установи "Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку".

Цей центр займається комплексною реабілітацією для дітей та дорослих з інвалідністю. Його діяльність базується на європейській моделі надання допомоги, яка передбачає підтримку дітей та молоді з інвалідністю, а також дітей, що знаходяться в групі ризику отримання інвалідності, із повним дотриманням їхніх прав згідно з Конвенцією ООН про права інвалідів.

Під час зустрічі обговорювалися питання взаємодії у наданні підтримки особам і родинам, які постраждали від будь-якої форми насильства, а також спектр послуг, які надають фахівці Центру допомоги врятованим.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Отримати безкоштовну і комплексну соціально-психологічну, інформаційну та правову підтримку Ви можете у Центрі допомоги врятованим у місті Одеса по вул. Косовська, 2-д або за телефоном Центру 067-131-39-38


Comments


bottom of page