top of page

28.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та IOM Ukraine спільно з Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми STOP Trafficking провели вуличну акцію в рамках регіональної інформаційної кампанії «ТОБОЮ СКОРИСТАЛИСЯ?».

Цей захід спрямований на підвищення обізнаності населення щодо ознак експлуатації та поширення інформації щодо наявної допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

На акції були присутні: представники Міжнародної Організації з Міграції (МОМ), Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, громадських організацій, національної поліції, курсанти Одеський державний університет внутрішніх справ, жителі міста.

З вітальними промовами до громадськості звернулися:

голова правління ГР «Віра, Надія, Любов», к.ю.н. Тетяна Семікоп,

начальниця управління з питань гендерної політики, запобіганню домашнього насильства та протидії торгівлею людьми Департаменту праці та соціальної політики ОМР Наталія Медвідь, професорка кафедри адміністративної діяльності поліції ОДУВС, к.ю.н., с.н.с., доцентка, офіцер поліції Олена Ковальова.

У своїх зверненнях виступаючи зазначили, що населення України, зіткнувшись із прямим чи опосередкованим впливом військових дій, переміщенням та ослабленням економіки, стало більш схильним до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та більш уразливим до інших форм експлуатації. Кожен другий українець готовий прийняти хоча б одну ризиковану пропозицію, яка може призвести до потрапляння у ситуацію експлуатації. Це значно посилює ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, підвищуючи уразливість як серед окремих соціальних груп, так і населення загалом.

Підвіщення обізнанності населення у цих питаннях, їх поінформованість є певною гарантію запобігання потрапляння в хибні ситуації. Обізнаність – це захищеність!

 Акція проведена біля зупинки брендованого трамвая «ТОБОЮ СКОРИСТАЛИСЯ?», що курсує маршрутами міста, в якому волонтери Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» розповсюджують серед пасажирів інформаційні матеріали (листівки, буклети) та надають консультації щодо не потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Нагадуємо, що з 8.00 до 20.00 щодня працює національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527. Безкоштовно та конфіденційно.


留言


bottom of page