top of page

28.03.2024

У рамках проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень» у Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» пройшла психологічна група для жінок на тему «Мак-сесія: Особиста карта ресурсу». Учасниці цієї групи занурювалися у світ асоціативних карт і методів роботи з ними, розкриваючи свої внутрішні ресурси.

Однією з ключових тем групи було поняття особистого резерву. Учасниці обговорювали, що таке особисті ресурси, які у них є і як вони можуть використовувати їх для подолання труднощів і досягнення своїх цілей.

В кінці сесії кожна учасниця разом з психологом взялася за створення своєї особистої карти у форматі арттерапії. Вони стали відображенням внутрішнього світу кожної жінки, її сильних сторін, бажань і мрій.

Під час сесії психологи роз'яснювали, що однією зі "зброї" проти особистого внутрішнього ресурсу є насильство. Це може бути психологічне, економічне фізичне та сексуальне насильство. Жінки розповідали свої власні історії та як це вплинуло на їхнє життя. Це був їхній власний досвід, але створення своєї особистої карти дозволив кожній учасниці побачити себе з нового боку і здобути впевненість у своїх силах.

Ми впевнені, що результати цієї сесії принесуть позитивні зміни в житті кожної учасниці!

Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» впроваджує ФОНД Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадським рухом «Віра, Надія, Любов» за технічної підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН/Women's Peace & Humanitarian Fund(WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.


Comments


bottom of page