top of page

27.06.2023

Сьогоднішній день виявився надзвичайно творчим та важливим для нас - команди Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, а також для всіх учасників наших майстер-класів. З великим задоволенням і радістю повідомляємо вам, що спільно ми змогли організувати одразу два заходи, що наповнені неймовірною творчістю та емоціями.

Перший майстер-клас, присвячений ліпленню дракона з легкого або повітряного пластиліну, розкрив перед нами світ фантазії та магії. Діти та дорослі занурювалися у цю чарівну атмосферу, майструючи своїх власних дракончиків. Кожен з них набував власну унікальну особистість, відображаючи характери та внутрішні світи їхніх творців. У цьому процесі відчувалася щира радість, яка переповнювала серця всіх присутніх. Сміх, захват і дитяча енергія стали невід'ємною частиною нашої зустрічі.

А другий майстер-клас з техніки вологого валяння був сповнений кольорів та розмаїття відтінків. Вовна перетворювалася на чарівні намистини та броші. Цей процес творчості переносив усіх у світ безмежних можливостей, де лише фантазія та бажання були необхідними інструментами. Учасники відчували неймовірний зв'язок з матеріалом, коли вони створювали свої унікальні прикраси. Кожен рух рук, кожне відчуття формували творчу енергію, яка виходила з самого серця. Усі навколо відчували, як ця енергія сповіщала про їхню індивідуальність та внутрішню красу.

Зараз, у цей складний час, подібні заходи є особливо важливими. Вони надають можливість забути про повсякденні проблеми та турботи, на мить зануритися у світ краси та творчості. Вони створюють позитивний настрій, надію та віру у краще майбутнє. Ці майстер-класи були не просто заходами для розваги, вони мали велике значення. Вони нагадали нам, що творчість є могутнім засобом самовираження та зв'язку з навколишнім світом. Вона дозволяє нам відчути себе важливими та цінними, виразити свої почуття та думки. Ми вдячні всім учасникам, які долучилися до наших майстер-класів. Ваша присутність, ентузіазм та натхнення робили ці заходи незабутніми, а нас надихнули на нові, творчі зустрічі.

Comments


bottom of page