top of page

26.09.23

с. Полійове

Друзі, я хочу поділитися з вами тим, як важливо інформувати наше суспільство щодо протидії та профілактики гендерного та домашнього насильства.

Гендерне та домашнє насильство залишають глибокі шрами на тих, хто стикається з ними. Проте багато випадків залишаються невидимими через страх, мовчання чи відсутність інформації про доступні ресурси допомоги.

Що ми можемо зробити?

- Освіта та інформування! Спочатку давайте дізнаємося більше про гендерне та домашнє насильство.

Знання — це сила. Якщо хтось із ваших знайомих чи сусідів потребує допомоги, запропонуйте свою підтримку. Ми можемо допомогти жертвам почувати себе захищеними та зрозумілими.

Розгляньте можливість підтримки їхньої роботи фінансово чи волонтерством.

Беріть участь у кампаніях та заходах, присвячених протидії насильству. Вільне поширення інформації про такі ініціативи допомагає привертати увагу до проблеми.

Розпочніть розмову про гендерне та домашнє насильство всередині своєї родини. Це допоможе змінити менталітет та виховати наступне покоління із більш здоровими уявленнями про взаємини.

Давайте працювати разом над тим, щоб наше суспільство стало місцем, де кожна людина може почувати себе безпечною та повагованою. Зробимо крок до створення більш справедливого та гармонійного світу.

https://www.facebook.com/watch/?v=1018678282519608&ref=sharing

Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page