top of page

26.06.2024

 У межах проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень» відбувся тренінг під назвою «Постановка цілей для самореалізації жінок», який пройшов під керівництвом тренерки Нани Кріцак.

 Під час тренінгу учасниці мали змогу глибше зрозуміти поняття «ціль» та «задача», а також обговорити життєві цінності і їх вплив на прийняття рішень. Нана Кріцак допомогла жінкам проаналізувати різні сфери їхнього життя, визначити напрямки для покращення та створити план дій. Особливу увагу було приділено розгляду впливу економічних обмежень на розвиток лідерських якостей жінок.

 Важливим інструментом, представленим під час тренінгу, стала методика «Дерево цілей», яка допомагає чітко структурувати та досягати великих життєвих цілей. Учасниці розробили списки поточних, короткотривалих та довгострокових дій, що стали основою для стратегії їхнього подальшого розвитку.

 Захід став ще одним важливим кроком на шляху до підтримки жінок у їхньому прагненні досягати особистих і професійних цілей, попри всі перешкоди, спричинені війною.

 Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» впроваджує ФОНД Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund, гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.


Komentáře


bottom of page