top of page

26.03.2024

Інформаційно-роз’яснювальна робота з протидії та профілактики домашнього та гендерно зумовленого насильства серед ромського населення має велике значення для створення свідомого та безпечного середовища для цієї групи людей.

Важливою частиною такої роботи є надання інформації про права людини, особливо жінок та дітей, які часто стають жертвами насильства в сім'ї. Також потрібно висвітлювати роль ромської культури та традицій у формуванні взаємин в родині та способах вирішення конфліктів без насильства.

Фахівці мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Хуст 42.2 провели інформаційно-роз’яснювальну роботу із протидії та профілактики домашнього та гендерно зумовленого насильства в м.Хуст серед ромського населення . Роздаткові інформаційні матеріали розповсюджувались з метою покращення обізнаності про всі форми насильства та створення соціального простору вільного від нього серед ромського населення. Захід був проведений за підтримки Соціально- навчального центру "Коло життя " в м.Хуст. Захід був покликаний покращити співпрацю і взаємодію між мобільними бригадами соціально -психологічної допомоги в місті Хуст, фахівцями соціальної роботи Денного центру соціально- психологічної допомоги постраждалим від ДН та насильства за ознакою статі та представниками ромського населення, щоб спільно працювати над запобіганням та припиненням насильства у сім’ї та у суспільстві в цілому.

Також психологом МБ 42.2 буда проведена арт - терапія з дітьми , мета терапії: побачити свої почуття та емоції, знайти контакт зовнішнього світу з внутрішнім.

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Comments


bottom of page