top of page

25-26.09.2023

У Центрі допомоги врятованим у місті Кропивницькому відбувся тренінг «Міжвідомча взаємодія у сфері протидії сексуальному насильству в умовах війни». Мобільні бригади міста Кропивницький навчалися та отримали знання, нові знайомства та нові можливості.

Захід об‘єднав представників охорони здоров‘я, медицини, освіти, поліції та прокуратури.

Запрошена тренерка Анжела Литвиненко, експертка-консультантка з протидії ґендерно зумовленому насильству та домашньому насильству, протидії торгівлі людьми розказала учасникам про проблеми постраждалих від насильства та шляхи їх вирішення, відповіла на запитання.

Учасники покращили свої знання стосовно того, як реагувати на подібні запити.

Центр допомоги врятованим у Кропивницькому створено за ініціативи Офіс-Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції , сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики та підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine завдяки фінансовій підтримці урядів Бельгії, Франції, Швеції та у співпраці з Кіровоградська обласна державна адміністрація, Кропивницька міська рада та ГО Інноваційні соціальні рішення.
Recent Posts

See All

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page