Радіє душа , коли можна домогти тому, хто має в цьому потребу. Як кажуть, не май сто грошей, а май сто друзів! В мобільної бригаді м.Кропивницький таки друзі є! Сьогодні був справжній день доброти, привезли подарунки дітям , провели ігрове заняття. Багато іграшок , гарного одягу, продукти харчування. Якщо є можливість домогти хоча б одної людині, то це вже щастя!
Дякуємо Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримку.
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_ddda18536b8b4e09b47e8bb195cfc08d~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_ddda18536b8b4e09b47e8bb195cfc08d~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_7538fded17884dafb1091fefe1426931~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_7538fded17884dafb1091fefe1426931~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_83353c1bed0947c8934fe447ab929637~mv2.png/v1/fill/w_49,h_87,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_83353c1bed0947c8934fe447ab929637~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_d5909e7214a8434790ada6917a939503~mv2.png/v1/fill/w_49,h_65,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_d5909e7214a8434790ada6917a939503~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_730795f1377a4c5ca548816ae26cb99e~mv2.png/v1/fill/w_49,h_87,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_730795f1377a4c5ca548816ae26cb99e~mv2.png)