top of page

25.06.2024

Сьогодні Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом з Агенція регіонального розвитку Одеської області урочисто підписали меморандум про співпрацю з метою виконання «Стратегії відновлення та розвитку Одеського регіону». Цей меморандум підкреслює нашу спільну прихильність до поліпшення життя мешканців області через конкретні ініціативи та проєкти.

Основні напрямки нашої співпраці:

•Гендерний вимір та захист прав жінок і дітей: Ми зосередимо наші зусилля на створенні безпечного та рівноправного середовища, де жінки та діти будуть відчувати себе захищеними та підтриманими. Спільні проекти передбачають просвітницькі програми, підтримку жіночих організацій та заходи для запобігання домашньому насильству.

•Розвиток громад: Однією з ключових цілей є сприяння сталому розвитку місцевих громад через активізацію їхніх можливостей та залучення до процесів прийняття рішень. Це включає підтримку громадських ініціатив, розвиток інфраструктури та підвищення рівня життя населення.

•Підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО): Ми прагнемо забезпечити ВПО доступ до необхідних ресурсів та послуг, допомагаючи їм інтегруватися в нові громади та відчувати себе частиною суспільства. Наша співпраця передбачає створення центрів підтримки, надання юридичної та психологічної допомоги, а також освітні програми для дітей і дорослих.

•Підтримка військовослужбовців та ветеранів: Ми надаємо особливу увагу тим, хто захищав і продовжує захищати нашу країну. Спільні проекти включають реабілітаційні програми, професійну перекваліфікацію та підтримку в адаптації до цивільного життя.

•Сприяння економічному стану вразливих верств населення: Наша мета – допомогти тим, хто найбільше потребує підтримки. Ми будемо працювати над забезпеченням соціального захисту та розвитком програм підтримки для малозабезпечених сімей, літніх людей та інших вразливих груп.

 Ця співпраця є важливим кроком у досягненні нашої спільної мети – створення сильного, справедливого та процвітаючого Одеського регіону. Ми вдячні всім партнерам за підтримку та віру в наші спільні цінності.


Comments


bottom of page