top of page

23.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

 

Виїзд мобільної бригади Бериславського району в с. Мала Олександрівка приніс багато корисних заходів для місцевих жителів.

 Фахівці провели інформаційно-просвітницьку роботу щодо запобігання гендерно-зумовленому насильству (ГЗН), розповіли про права потерпілих та шляхи отримання допомоги, а також інформували про медичні, юридичні, соціальні та психологічні послуги.

 Соціальні послуги були надані шляхом проведення фахових консультацій, де мешканці отримали необхідну допомогу та підтримку.

 Медпрацівник оглянула пацієнтів, виміряла рівень життєвих показників, надала консультації та перенаправила до профільних медичних установ.

 Психологиня організувала психологічну групу для ознайомлення зі спеціальними тілесними антистресовими вправами, які можуть виконувати дорослі разом із дітьми. Ці вправи допомагають зменшити негативні наслідки стресу.

 Проведено індивідуальну АРТ-терапію з пластиліном для підлітка, спрямовану на зняття напруги, стресу та м'язових затисків. Також була організована групова АРТ-терапія з фольгою для вразливих категорій населення, метою якої було усвідомлення і вираження почуття агресії, болю та тривожності.

Завданням терапії було навчитися слухати внутрішнє «я», дати вихід негативним почуттям і станам, та трансформувати їх у позитивний стан.

Дякуємо всім за участь та довіру! Разом ми зможемо подолати будь-які труднощі.Comments


bottom of page