top of page

23.02.2024

Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ»

Мобільна бригада Бериславсьокого району

У тяжкій атмосфері постійних обстрілів, яка накриває Бериславський район Херсонської області, зустріч з дітьми, підлітками та дорослими відбулася під тінню страху та тривоги. Кожен день стає випробуванням на міцність для мешканців цього району, де діти з дорослими переживають постійний страх і неспокій.

Майстер-клас "Подарункова корзинка" став хвилиною втечі від реальності, де діти, обгорнуті напругою та страхом, спробували знайти хоч якийсь привід для радості та творчості. Але навіть у цей момент, тінь війни лежала на кожному їхньому руху, нагадуючи про небезпеку та втрати.

У той же час, матері, обідрані від тривожних чекань, сіли до обговорення з психологом, намагаючись знайти вихід з цієї безвихідної ситуації. Слова психолога пливли як краплі води в пустелі – тимчасове полегшення.

Ця зустріч, вражена болем та переживаннями, стала символом невпинної боротьби людей за нормальне життя в умовах війни. Вона показала, що навіть в серці найтемніших часів може зігріти іскорка надії, яка спонукає людей не здаватися, не забувати про свої емоції та почуття, але йти далі, навіть коли все навколо здається безнадійним.Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page